top of page

Mistři ČR Formula Future

MISTŘI ČESKÉ REPUBLIKY FORMULA FUTURE 2023 - mládež motorové čluny:


Mistři ČR pro rok 2023:

M6 – Ondřej Pěknice – KVM Smíchov

M5 - Miroslav Bačkovský - KVM Děčín

M4 – Adam Horáček – Kotva Brandýs n/L – 1. místo na MS 2023

M3 - Jaroslav Němec - KVM Děčín

M2 - Marek Brzobohatý - 1.ČKVS Čelákovice

M1 - Veronika Brzobohatá - 1.ČKVS Čelákovice

Delfín – Mikuláš Königsmark - 1.ČKVS Čelákovice

 

Umístění na 2. a 3. místě v MČR FF 2023:

M6 – Daniel Kudláček - 1.ČKVS Čelákovice – 2. místo

M6 - Jiří Pěknice ml. - KVM Smíchov - 3. místo

M5 - Vojtěch Duda - KVM Děčín - 2. místo

M5 - Finn Anthony Kovář - TJ Tatran Praha - 3. místo

M4 - Daniel Pařez - 1.ČKVS Čelákovice – 2. místo – 3. místo na MS 2023

M4 - František Sadílek - TJ Tatran Praha - 3. místo

M3 - Vojtěch Seidl - KVM Děčín - 2. místo

M3 – Jan Sotona - 1.ČKVS Čelákovice – 3. místo

M2 - Lucie Hodboďová - KVM Děčín - 2. místo – 3. místo na MS 2023

M2 - Viktorie Horáčková - Kotva Brandýs n/L – 3. místo

M1 - Maxmilián Müller – TJ Tatran Praha – 2. místo – 3. místo na MS 2023

M1 - Žofie Dvořáková - 1.ČKVS Čelákovice - 3. místo

Delfín - Filip Lefter - 1.ČKVS Čelákovice – 2. místo

Delfín - Marek Měšťák - Kotva Brandýs n/L – 3. místo

 

Teamy MČR 2023:

1.    1.ČKVS Čelákovice

2.    KVM Děčín

3.    Kotva Brandýs

 


Vysledky_FF_MCR_2023
.pdf
Download PDF • 143KB


MISTŘI ČESKÉ REPUBLIKY FORMULA FUTURE 2022 - mládež motorové čluny:


Delfín - Veronika Brzobohatá - 1.ČKVS Čelákovice

M1 - Viktorie Horáčková - Kotva Brandýs

M2 - Marek Brzobohatý - 1.ČKVS Čelákovice

M3 - Jaroslav Němec - KVM Děčín

M4 - Vojtěch Duda - KVM Děčín

M5 - Miroslav Bačkovský - KVM Děčín

M6 - Daniel Kudláček - 1.ČKVS Čelákovice


Umístění na 2. a 3. místě v MČR FF 2022

M1 - Žofie Dvořáková - 1.ČKVS Čelákovice - 2. místo

M1 - Ella Rautnerová - KVM Děčín - 3. místo

M2 - Marek Šedivý - TJ Tatran - 2. místo

M2 - Lucie Hodboďová - KVM Děčín - 3. místo

M3 - František Sadílek - TJ Tatran - 2. místo

M3 - Vojtěch Seidl - KVM Děčín - 3. místo

M4 - Adam Horáček - KOTVA Brandýs - 2. místo

M4 - Roman Kumstát - KVM Děčín - 3. místo

M5 - Karolína Krušková - 1.ČKVS Čelákovice - 2. místo

M5 - Barbora Dudová - KVM Děčín - 3. místo

M6 - Jiří Pěknice ml. - KVM Smíchov - 2. místo

M6 - Ondřej Pěknice - KVM Smíchov - 3. místo


GRATULUJEME !!!


VÝSLEDKY CELKEM FF 2022_FIN
.xlsx
Download XLSX • 18KB

Comments


Archiv
Mohlo by Vás zajímat:
Sledujte nás:
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page